Facebook
Facebook

Gabinet kosmetyczny Izabela Jaworska, Toruń, ul. Owsiana 24/49, (róg Owsanej i Brzoskwinioowej) CZYNNE: pn. - pt. 9.00 - 18.00, sobota  9.00 - 14.00

wsteczdalej
Zamykanie-naczynek-LAMPROBE
Laser-Alma-Harmony-przebarwienia-naczynka
SCHWARZY-wzmocnienie-miesni-spalanie-tkanki-tluszczowej
Sonoqueen-HIFU-niechirurgiczny-lifting-twarzy
Mikrodermabrazja
Termolifting
Permanent-makeup
Endomasaz-INTRA-CELL
Laser-diodowy-NANO-PLUS
Bony-upominkowe

Laserowe zamykanie naczyń, naczyniaków, rumienia

Teleagiektazje, czyli rozszerzone („popękane”) naczynka krwionośne stanowią powszechnie spotykany problem estetyczny, przede wszystkim na skórze twarzy, dekoltu, kończyn dolnych. W ostatnich latach lasery jak również urządzenia typu IPL (intensywne impulsowe źródło światła) wyznaczyły nowy standard w zamykaniu naczyń, zwłaszcza na twarzy. Stosowana wcześniej metoda elektrokoagulacji cechuje się znacznie mniejszą skutecznością, większą bolesnością, bardziej nasilonymi objawami ubocznymi oraz dłuższym czasem gojenia.

Jak działa laser na naczynia?

Zasada działania lasera na zmiany naczyniowe wynika z teorii wybiórczej fototermolizy.

Teoria ta zakłada, że pewne struktury w skórze zwane chromoforami maja zdolność do absorpcji energii światła o określonej długości fali (barwie), w postaci krótkich intensywnych impulsów, dzięki czemu wydziela się ciepło w ilości wystarczającej do destrukcji tych struktur przy równoczesnym oszczędzaniu tkanek otaczających (wydzielone tam ciepło jest znacznie mniejsze).

Jednym z chromoforów jest hemoglobina – barwnik zawarty we krwi. Naczynia krwionośne wypełnione krwią poddane działaniu lasera podgrzewają się i ulegają zamknięciu na skutek uszkodzenia ich ścianek lub koagulacji. Działanie to jest wybiórcze, ponieważ leżący nad naczyniami naskórek pozostaje nieuszkodzony lub jest uszkodzony w niewielkim stopniu.

Aby zapobiec przegrzaniu naskórka oraz zmniejszyć dolegliwości, w czasie zabiegu stosuje się różne formy chłodzenia skóry – zimny żel, strumień zimnego powietrza lub chłodzoną końcówkę zabiegową. W zależności od średnicy naczynia, głębokości, na jakiej jest położone, koloru (czerwone, niebieskie), stosuje się różne urządzenia dające optymalną wiązkę światła w danej sytuacji.

 

Lamprobe

 

Lamprobe – Radiotermoliza Zmian Skórnych – Bezinwazyjna Mikrochirurgia

Unikalne, przełomowe urządzenie do nieinwazyjnych i bezpiecznych zabiegów zamykania naczynek krwionośnych, usuwania włókniaków, plam de Morgana i wielu innych nieprawidłowości skórnych.

Bez wkłuwania igły!

Lamprobe wykorzystuje technologię fal radiowych. Zabiegi trwają krótko ok. 2-5 sekund i nie wymagają stosowania znieczulania. Metoda ta jest skuteczna, szybka i precyzyjna. Intensywność zabiegów jest kontrolowana. Lamprobe posiada certyfikat CE oraz jest zatwierdzone przez FDA.

 

Skuteczna metoda stosowana w przypadku:

 • zamykania naczynek krwionośnych, małe teleangiektazje (tzw. pajęczynki)
 • zamykania Spider Naevi - naczyniaka gwiaździstego (tzw. znamię pająkowate )
 • naczyniaka wiśniowego (Plamki Campbell de Morgana )
 • usuwania włókniaków
 • usuwania prosaków
 • kaszaków, żółtaka (Xanthelasma)
 • osuszania ropnych krostek trądzikowych
 • odblokowania porów

 

Zalety Lamprobe:

 • skuteczność, szybkie efekty
 • precyzyjność
 • krótki czas zabiegu (2-5 sekund)
 • bezpieczne i nieinwazyjne zabiegi – bez wkłuwania igły!
 • łatwość obsługi aparatu
 • minimum dyskomfortu, zabiegi są bezbolesne
 • nie wymaga stosowania znieczulenia
 • kontrolowana intensywność impulsów

 

Zabieg Lamprobe może być wykonany w trakcie trwania usługi kosmetycznej lub samodzielnie. Stanowi dodatnią wartość do standardowych usług z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej. Dywersyfikacja usług zaspokaja potrzeby szerszego grona klientów i stawiając Twój salon/klinikę na wyższym poziomie. Polepsza się image gabinetu plasując go na poziomie profesjonalnego i specjalistycznego.
 

I love My Lamprobe!

„Uwielbiam mój Lamprobe” – to zdanie wypowiadają wszystkie kosmetyczki i lekarze pracujący na aparacie. Lamprobe zapewnia doskonałe efekty, wzbudza, entuzjazm, gwarantuje zadowolenie z pracy i satysfakcję klienta.


 

Lamprobe jest popularny i cieszy się uznaniem wśród kosmetyczek i lekarzy na świecie ze względu na szereg zalet:

 • Lamprobe wykorzystuje technologię fal radiowych i jest skuteczny w przypadku zabiegów na mniejsze nieprawidłowości skóry – efekty są szybkie, zabiegi precyzyjne
 • Zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo. Technologia ta pozwala wykonać zabiegi w sposób absolutnie nieinwazyjny – bez nakłuwania skóry, elektorda jedynie dotyka powierzchni skóry.
 • Zabieg jest bardzo krótki (2-5 sekund i nie wymaga stosowania znieczulenia)
 • W większości przypadków efekty są widoczne natychmiast, w wielu przypadkach wystarczy tylko 1 zabieg – bez konieczności powtarzania
 • Dyskomfort podczas zabiegu jest bardzo mały i tolerowany przez klientów. Odczucie można porównać do szybkiego, delikatnego uszczypnięcia. Nie wymagane jest stosowanie znieczulenia

 

Jak działa Lamprobe?

 • Lamprobe działa na zasadzie przyciągania płynów przez ciepło generowane przez elektrody igłowe
 • Wykorzystuje technologię fal radiowych. Energia ta przewodzona przez precyzyjną elektrodę igłową przyciąga płyny na powierzchni skóry, lub w obrębie nieregularności skóry.
 • Zabiegi polegają na precyzyjnym przyłożeniu elektrody do miejsca zabiegowego. Następuje efekt elektrokoagulacji (np naczynka) i „elektro-osuszenia” nieregularności skóry (np. ropne krostki trądzikowe) – płyny w tkance ulegają osuszeniu.
 • Istotną zaletą wyróżniającą Lamprobe od innych urządzeń jest fakt, że igły nie stają się gorące, tak więc nie dochodzi do poparzenia skóry

 

Dodatkowe zalety:

 • Lamprobe można stosować w połączeniu ze standardowymi zabiegami kosmetycznymi. Lamprobe stosujemy po zabiegu i tylko na oczyszczoną skórę.
 • Klienci korzystają z dodatkowej usługi w trakcie trwania zabiegu, a gabinet zyskuje dodatkowe dochody bez szczególnego zwiększania czasu trwania zabiegu
 • Lamprobe może być stosowany po mikrodermabrazji, wówczas także lepiej widoczne są nieprawidłowości skóry

 

 

Kosmetologia-estetyczna
Rewitalizacja-skory-Triwings-Led-System
Laseroterapia-EMERGE
Wolumeryzacja-tkanek-laserem-RED-TOUCH
Depilacja-laserowa-torun
Depilacja-woskiem
Karboksyterapia-JULIE
Oczyszczanie-wodorowe
Masaz-kobido
Manicure-wzory-paznokci
Nagrody-certyfikaty
Emerge LaseroterapiapalomarSoprano Depilacja Laserowa Toruń usuwanie owłosieniaHydroimpctSCHWARZYHARMONY BAY REJUVETriWings Led SystemRed Touchsonoqueen HIFU
© 2016 Gabinet kosmetyczny Izabela Jaworska, Toruń, ul. Owsiana 24/49
projekt design-R

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

 najlepszy salon kosmetyczny Toruń Manicure depilacja laserowa woskiem IPL mikrodermabrazja termolifting zamykanie naczynek oxybrazja mezoterapia lamprobe  piercing makijaż permanentny peeling

Zamknij